درباره ما

شرکت تعاونی خدمات گردشگری صباسیر از سال ۱۳۸۴ با بنیانگزاری خانم نغمه حاجی پور و رسالت ارائه خدمات گردشگری به آسانترین روش ٬ ارزانترین قیمت و با بالاترین کیفیت تاسیس گردید.

شرکت صباسیر در سال ۱۳۸۴ در زمینه تورهای داخلی و خارجی ، ویزا ، هتل و وقت سفارت شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۳۸۶ شرکت صباسیر فعالیت خود را با فروش پروازهای خارجی و داخلی در کلیه مسیرها وتمامی ایرلاینها و همزمان فروش قطارهای خارجی و داخلی گسترش نمود و همچنی از سال ۱۳۹۳ با برگزاری تورهاوکاروان های زیارتی دراین زمینه نیز فعالیت دارد.

شرکت صباسیر در راستای رسالت خود از سال۱۳۸۹اولین و تنها آژانس مسافرتی شبانه روزی استان کرمان میباشد که به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی نیاز های مسافران است و هم اکنون پیشتاز در حوزه گردشگری الکترونیک بوده  است.

مدیریت شرکت صباسیر خانم نغمه حاجی پور واجد ۱۸گواهینامه معتبر بین المللی در دوره های مختلف گردشگری میباشند. و تمامی پرسنل دوره دیده و مجرب مجموعه با رفع نیازهای مشتریان مشغول به فعالیت میباشند.

لازم به ذکر است شرکت صبا سیر در سال ۱۳۸۷ موفق به دریافت لوح تقدیر با هدف توسعه گردشگری در نوروز ۸۷ گردید، همچنین دریافت لوح از سوی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سال های ۱۳۸۸ ، ۱۳۸۹، ۱۳۹۳ و سپاس نامه در سال ۱۳۹۵ ، و دریافت لوح از سوی شرکت قطارهای رجا در سال ۱۳۹۴گردیده است.

ما به خدمتگزاری شما افتخار میکنیم.

همیشه در سیر

باصباسیر